Loading...

Formular de contact

Echipa noastra

Ciprian Ivanov Toma

Manager General

call : 0040 722 540 463
email : ciprian@medicalvision.ro

Logistica si transport

Razvan Nisipeanu

Manager Transport

call : 0040 720 089 089
email : transport@medicalvision.ro
skype : razvan.nisipeanu20

Ioana Ladarescu

Dispecer International Transport

call : 0040 735 157 555
email : transport@medicalvision.ro
skype : transportmvo

Andrei Carol

Dispecer International Transport

call : 0040 723 503 689
email : transport@medicalvision.ro
skype : andreicarolmvo

Marian Oancea

Dispecer International Transport

call : 0040 736 113 333
email : transport@medicalvision.ro
skype : marianmvo

Cristian Dumitrache

Dispecer International Transport

call : 0040 728 970 480
email : transport@medicalvision.ro
skype : cristidmvo

Contabilitate

Georgeta Chiriac

Director Economic

call : 0040 736 644 033
email : georgeta@medicalvision.ro
skype : #

Raluca Chelaru

Asistent Manager

call : 0040 724 345 992
email : raluca@medicalvision.ro
skype : chelaru.raluca2

Relatii publice

Andra Bianca Guta

Specialist in relatii publice

call : 0040 724 034 153
email : bianca@medicalvision.ro
skype : biancamvo

Ionela Pintilie

Asistent relatii publice

call : 0040 737 700 100
email : ionela@medicalvision.ro
skype : ionela@medicalvision.ro

informatii de contact

Sediu social
Bucuresti, Sector 6, Str. Pestera Scarisoara
Nr. 1A, Bl. 701, Sc. A, Et .4, Ap.13

C.U.I RO21963720; Nr. R.C: J40/11841/2007

Punct de lucru
Soseaua Tudor Vladimirescu, nr. 393
RO-077090 Domnesti, Ilfov, Romania
call : (0040) 372 876 722 email : office@medicalvision.ro email : transport@medicalvision.ro
Manager General
Ciprian Ivanov Toma
call : 0040 722 540 463 email : ciprian@medicalvision.ro
Inca ai o intrebare cu privire la serviciile noastre ?